NASZA OFERTA —

drzwi wewnętrzne


Drzwi wewnętrzne to niebanalny sposób na dopełnienie aranżacji wnętrza, zadbają również o wyciszenie i komfort wszystkich domowników.

DRZWI WEWNĘTRZNE DREWNIANE

Drewno jest wdzięcznym materiałem, które nigdy nie wychodzi z mody i przetrwa lata użytkowania. Wystarczy odrobina zaangażowania w stworzenie z niego czegoś wyjątkowego, zadbanie o każdy szczegół i odpowiednie zabezpieczenie. Takimi cechami kierują się producenci drzwi wewnętrznych, a w szczególności nasza firma Dallas. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z możliwościami, jakie dają stworzone przez nas drzwi.

Drzwi drewniane – dlaczego właśnie takie?

Drewno posiada wiele zalet, o których producenci mówią niewiele, a samo skierowanie na drzwi drewniane daje niewiele informacji. Jako producent takich drzwi, chcielibyśmy jednak, aby każdy wiedział, ile zalet posiada taki element wyposażenia każdego domu i mieszkania.

Do najważniejszych wartości drewna niezaprzeczalnie należy:

  • długowieczność – drzwi raz kupione przeżyją nas samych. Dobrze przygotowane drewno, o odpowiedniej suchości i prawidłowo zabezpieczone nie wymaga od właściciela żadnej pracy.
  • wygląd – nic nie zastąpi widoku drewnianych słojów i przekrojów, które dokładnie dopracowujemy w naszym tartaku, już od lat 90. Nic nie wprowadza takiej elegancji i klimatu jak drewno. U nas mogą jednak Państwo wybrać również ich kolor z dostępnych oklein.
  • zdrowie – wykonane z drewna drzwi są w 100 procent naturalne i nie wpływają w żaden sposób na nasze zdrowie. Dzięki temu sprawdzają się idealnie w każdym domu, również w tym, w których występują alergie lub inne jednostki chorobowe.
  • akustyka – drewno jest jednym z najlepszych materiałów akustycznych. Dzięki temu wygłusza każde pomieszczenie i dochodzące z niego dźwięki na najwyższym poziomie.
  • termiczność – drewniane drzwi tworzą swego rodzaju izolację, która zatrzymuje ciepło, tak samo, jak drewniana podłoga.

Jak widać, Dallas, jako producent drzwi z drewna, wykorzystuje wszystkie najważniejsze cechy i zalety drewna, aby następnie przekazać je nowym właścicielom.

Indywidualny wybór do każdego miejsca

Drzwi wewnętrzne drewniane perfekcyjnie wkomponują się w każde wnętrze. Jednak wybór zależny jest również od wzoru, koloru i elementów dekoracyjnych drzwi. Dzięki odpowiednim technologiom jesteśmy w stanie stworzyć drzwi w różnej kolorystyce oraz dodać wszelkie przeszklenia. W naszej pokaźnej już ofercie z pewnością znajdą Państwo takie, które wkomponują się w całą aranżację domu czy mieszkania.

Nasze drzwi wewnętrzne drewniane wykonujemy przede wszystkim z dwóch najbardziej wdzięcznych surowców: z sosny i z dębu. To one, dzięki swoim właściwościom są w tym celu wykorzystywane na całym świecie.

W skład naszej oferty wchodzą drzwi dostosowane do różnych pomieszczeń, takich jak kuchnia, pokoje, łazienka czy korytarze. Każde z nich posiadają odrębny niepowtarzalny wzór lub przeszklenie, ale każde mogą Państwo dopasować indywidualnie do siebie.

Na naszej stronie znajdą Państwo możliwość doboru:

  • kolorystyki
  • ościeżnicy

Dzięki temu tworzą Państwo unikalny, a nie masowy produkt, w najwyższej jakości wykonania.

Dobór odpowiednich drzwi

Najważniejszym czynnikiem doboru drzwi jest rodzaj pomieszczenia. Sypialnie i łazienki wymagają zachowania dyskrecji. W takich przypadkach warto zakupić drzwi pełne, które dadzą nam odpowiednią swobodę, wyciszenie i nie będą sprawiały dyskomfortu. W innych pomieszczeniach, takich jak kuchnia, gabinety, pokoje dzienne drzwi pełnią funkcję typowo dekoracyjną. Wtedy najlepszym wyborem będą drzwi z przeszkleniem, które wzmocnią ich elegancję. Podczas wyboru kolorystyki należy zwrócić uwagę na kolory ścian i podłóg, tak aby drzwi dopasować jak najbardziej naturalnie i stworzyć kompletną całość.