NASZA OFERTA —

drzwi zewnętrzne


Drzwi zewnętrzne to wizytówka Twojego domu, zadbamy o to by oddawały charakter oraz dbały o bezpieczeństwo Twojego domostwa.

Jednym z kluczowych elementów będących wizytówką każdego domu są drzwi zewnętrzne. 

Mogą one od pierwszego wrażenia zwracać na siebie uwagę, mogą być nowoczesne i wyróżniające się na tle elewacji, ale mogą być także klasyczne i dopasowane kolorystyką do koloru ścian. Należy pamiętać jednak o tym, że drzwi stanowią nie tylko element dekoracyjny, ale są również swoistego rodzaju zabezpieczeń chroniącym dostęp do naszej prywatności. W prezentowanej kategorii produktów znajdą Państwo drzwi zewnętrzne drewniane w pełnej palecie barw, rozmiarów, fasonów i rodzajów. Jako producent takiej stolarki możemy zapewnić co do wysokiej jakości wykonania i wykorzystywania dobrych gatunkowo komponentów.

Nasze drzwi są eleganckie, ponadczasowe, bezpieczne i funkcjonalne. 

W asortymencie znajdzie się coś dla tych, którzy uwielbiają proste, minimalistyczne i nowoczesne konstrukcje. Mamy bowiem drzwi gładkie i bez żadnych dodatkowych zdobień. Występują one w tak modnych teraz odcieniach szarości, ale są także w kolorze wenge lub w klasycznej bieli. Wartymi zainteresowania są także mocno dekoracyjne kolekcje z wytłoczeniami, szybami i lustrzanymi dodatkami. Jeśli zatem mają Państwo dom utrzymany w klasycznej stylistyce z nutką modernizmu, to drzwi zewnętrzne drewniane w ciemnobrązowym odcieniu zdobione lustrem weneckim będą strzałem w dziesiątkę. Proponujemy przejrzenie wszystkich dostępnych propozycji i zwracamy uwagę na liczne detale.

Wybierając drzwi należy także porównać ich parametry techniczne. 

Liczy się nie tylko szerokość i grubość skrzydła, ale także rodzaj ościeżnic, dodatkowe zabezpieczenia i wiele innych elementów. Jako producent zapewniamy Państwa, że nasze drzwi spełniają wszystkie obowiązujące normy bezpieczeństwa. W standardowych wersjach posiadają one ościeżnice z progiem aluminiowym, klamkę z dolnym i górnym szyldem, zespolone szyby refleksyjne, dwie wkładki z zamkiem oraz uszczelki i regulowane zawiasy. Zgodnie z Państwa życzeniami możemy także zastosować kilka dodatkowych opcji. Jesteśmy otwarci na propozycje, drzwi produkujemy zgodnie z wytycznymi klientów i stawiamy na wysoką jakość wykonania. Liczą się dla nas nawet najmniejsze szczegóły, bo doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wybór drzwi to nie lada wyzwanie. Według nas produkt powinien być odporny na działania czynników zewnętrznych, powinien idealnie wkomponować się w stylistykę domu i stanowić zabezpieczenie przed niechcianymi gośćmi. Zachęcamy do przeglądania katalogu produktów i czekamy na ewentualne wskazówki dotyczące zamówień.

Wymiary zewnętrzne drzwi: 

 • 100 – 1095 x 2100
 • 90 – 995 x 2100
 • 80 – 895 x 2100

Wyposażenie standardowe:

 • ościeżnica o szerokości 90 mm z progiem aluminiowym (listwy wykończeniowe za dopłatą),
 • dwa zamki z trzema wysuwanymi trzpieniami każdy,
 • dwie wkładki w systemie 1 klucza (górna wkładka z gałką),
 • klamka z szyldem dolnym oraz górnym,
 • szyba zespolona refleksyjna,
 • wręg antywłamaniowy,
 • 4 zawiasy regulowane w 3 płaszczyznach,
 • dwie uszczelki (na ościeżnicy i na skrzydle).